Blogi

Miks soetada moodulahi?

Miks soetada moodulahi?

Moodulahi on järjest enam populaarsust koguma hakanud. Kuid miks soetada moodulahi? Teadagi miks – sest enam ei piisa vaid kamina ilust, vaid tahetakse praktilisust, millest oleks kasu ka kodu kütmisel.

Ahja pliidisoe pitsa!

Ahja pliidisoe pitsa!

Millal Sina oma ahjus või pliidis viimati pitsat tegid? Meie tegime üsna hiljuti ning meid aitas Ameerikast pärit 10 aastase kogemusega professionaalne pitsameister, kes valmistas pitsa, mis sisaldas… (no seda pead küll videost järgi vaatama)

Ahi kahe seina vahele?!

Ahi kahe seina vahele?!

👍 Aga muidugi, sest kui korraga on võimalus kütta rohkem kui kahte tuba, siis on see lihtsalt ideaalne variant. Nii saab kindlustada, et erinevates tubades on ka erinev ahju viimistlus – poistele sinine, tüdrukutele roosa ning elutuppa valge.

10 küsimust ja vastust moodulahju kohta

10 küsimust ja vastust moodulahju kohta

Kindlasti on nii mõnelgi inimesel elus tekkinud küsimus, et mis on moodulahi? Miks sellest nii palju räägitakse ja mis on selle eelised tavalise kaminaga võrreldes – kümme populaarsemat küsimust moodulahju kohta saavad vastused.

Persoonilugu: Peeter Parts – ahjumeister

Persoonilugu: Peeter Parts – ahjumeister

✨Peeter Parts – mees, kellega kinnisilmi luurele minna! ✨ Ahja Moodulahjus on ahjumeistreid neli, Peeter on üks neist. Ahja Moodulahjus on ahjumeistreid neli, Peeter on üks neist. Tegemist on äärmiselt südamliku ja tööka noormehega, kes oma 25-aastase eluea juures omab juba näiteks kõiki juhtimisloa kategooriaid.

Persoonilugu: Keivo Kõiv – ahjumeister

Persoonilugu: Keivo Kõiv – ahjumeister

✨ Keivo Kõiv – tubli ahjumeister, kelle hing kihutab võidu. ✨ Teeme tutvust Ahja Moodulahju raudvara, ahjumeister Keivo Kõivuga, kes väljaspool moodulahjude paigaldamist, võistleb professionaalsel tasemel autokrossi B600 klassis.

Tartu mnt 49, Ahja, Põlvamaa

+ (372) 5664 9239

info@moodulahi.ee

Tasuta transport üle Eesti!

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com