Blogi

Ahja Moodulahi OÜ moodulahju paigaldaja Peeter Parts

veebruar 12, 2020

Persoonilugu: Peeter Parts, ahjumeister

Ahjumeister Peeter Parts – mees, kellega kinnisilmi luurele minna. 

Ahja Moodulahjus on ahjumeistreid neli, Peeter on üks neist. Tegemist on äärmiselt südamliku ja tööka noormehega, kes oma 25-aastase eluea juures omab juba näiteks kõiki juhtimisloa kategooriaid. Kuidas Peeter leidis tee Ahja Moodulahjuni, kuidas ta oma vaba aega veedab ning mis talle tema töö juures meeldib kõige rohkem, seda loe juba alt!

1. Mis aastal alustasid Ahja Moodulahjus tööd?
Alustasin Ahja Moodulahjus tööd 2017. aasta suvel.

2. Mis ametipostil oled?
Töötan moodulahjude paigaldajana.

3. Kuidas Sa leidsid tee Ahja Moodulahjuni?
Kuna õppisin Tartu Kutsehariduskeskuses pottsepaks, siis olinvaja leida endale ettevõte, kus praktika läbida. Õnneks oli mu väga hea sõber Keivo juba Moodulahjus tööl, tänu temale sainnpraktikale ning olen sellest ajast saadik siin tööl.

4. Mis meeldib töö juures kõige rohkem?
Töö on väga seiklusterohke ning kõige huvitavam onn„avastada“ seda väikest Eestimaad. Kõige põnevam on käia paigaldamas saarte peal. 2018. aastal käisime Naissaarel, 2019 Ruhnu saarel. Saaremaal ja Muhumaal oleme juba lugematul arvul kordi käinud.

5. Iseloomusta ennast!
Eelkõige olen kohusetundlik ning pean alati kuupäevadest jankellaaegadest kinni. Oma töö juures meeldivad uued väljakutsed.

6. Kuidas Sa vaba aega veedad?
Nii palju, kui mul vaba aega on, tegelen muude ehitustöödega:nlaon korstnaid, korstnapitse, müüre, teen sisetöid, mööblit ja kõike muud. Meeldib käia matkamas, kalal ja rallikrossidel.

7. Kas Sul on kodus/tuttavatel Ahja Moodulahju ahi?
Mul endal on kodus ahi „Juku“ ning tutvusringkonnas on ka nii mõnigi ahi.

Siinkohal saabki Peetrile soovida vaid jõudu ja jaksu edaspidisteks projektideks, sest kuldsed käed, hea süda, kohusetunne on tal juba olemas!

“Peeter on kuldsete käte ja hea südamega, lisaks on ta loominguline ja väga hea organisatoorse võimega, samuti väga kohusetundlik – suudab lahendada keerukad olukorrad kõigile kasulikult. 25-aastase mehe kohta on olemas tal juba kõik juhtimisõiguse kategooriad ning oskus sõita ka kombainiga. Peeter on kindlasti üks inimene, kellega julgeks kinnisilmi luurele minna. Tema peale saab alati loota.”

Marko

juhataja

“Peeter on heasüdamlik, abivalmis ja nobedate kätega töömees, kellega koos igav ei hakka, sest nalja saab kogu aeg. Peetrit tunnen lapsepõlvest saadik, saan teda alati usaldada.”

Keivo

paarimees

Sulle võivad veel meeldida…

Kuidas valida moodulahju?

Kuidas valida moodulahju?

Kuidas valida moodulahju? 1. Kas ahjust saab põhiküte või abiküte? Selle järgi saab hakata hiljem valima mudelit....