Blogi

november 16, 2023

Miks on mõistlik osta moodulahi kohe ja praegu?

On siililegi selge, et ostukäitumine on viimasel ajal muutunud ning kõik suuremad ostud on lükatud teadmata ajaks edasi. Kui asi puutub kütteseadme ostu, mis tegelikult aitaks sul küttekulusid vähendada, siis tasub korraks mõelda.

Toome välja mõned punktid, miks moodulahju ostu tulevikku ei peaks lükkama:

Moodulahi aitab päriselt kokku hoida küttekulusid

Kui ahju kütta regulaarselt, siis toatemperatuur püsib stabiilsena. Kui põhikütteks on näiteks maaküte, siis pump teadlikult vähendab “peale kütmist”, sest toas on juba soovitud temperatuur saavutatud. Elektriarve tuleb selle võrra väiksem.

Elu läheb kallimaks

Nüüd, kus on kindel, et 2024. aastal tõuseb käibemaks, on oodata kõikide toodete kallinemist. Seega, vali juba täna oma lemmikmudel välja ja esita päring siit.

Turvatunne ja sõltumatus

Kes peab ahju kodu südameks, kelle jaoks on oluline turvatunne ja sõltumatus. Elektrikatkestusi on juba sel aastal olnud palju ja enamused tulevad ootamatult. Maaküttega majad jahtuvalt kiirelt maha, kuid ahju omades on see risk maandatud.

Ahi on investeering, mitte kulu

Jagame teiega ühte tagasiside. Kajar L, kellele sai ehitatud moodulahi Anneli:

“Paigaldasite mulle suvel ahju. Tahtsin lihtsalt öelda, et see investeering on mööduva aasta parim raha paigutus. Ahi töötab nii nagu räägitud sai ja minu arust palju paremini ka veel. Hiljuti käis korstnapühkija, kes uudistas päris korralikult lahendusi ning tõdes, et Ahja ahi on teinud olulise uuenduse võrreldes tema mälus olnud ahjudega. Lubas soovitama hakata:) Tervitused ka paigaldajatele, tubli töö:)”

Moodulahju ei pea kohe välja ostma – saab maksta mitmes osas või järelmaksuga

Tavaliselt kasutame 50% enne paigaldust, 50% pärast paigaldust maksmist. Olemas on ka LHV, Liisi ja Inbanki järelmaksuvõimalused. Igal tootelehel saad ka välja arvutada, mis oleks iga kuu tagasimakse summa. Järelmaksutingimustega saad tutvuda siin.

Ahju paigaldus 1-2 tööpäevaga

Moodulahju paigaldus on keskmiselt 1-2 tööpäeva. Meist sinu pereliikmeid ei saa – hommikul tuleme ja õhtul õnnitleme ning anname sulle tikud kätte.

Sulle võivad veel meeldida…

Kuidas valida moodulahju?

Kuidas valida moodulahju?

Kuidas valida moodulahju? 1. Kas ahjust saab põhiküte või abiküte? Selle järgi saab hakata hiljem valima mudelit....